• Зі столичних вулиць прибрано 11 щитів

  Минулої доби (26-27 серпня) в Києві поменшало незаконних щитів: шість прибрали бригади КП «Київреклама», а ще п‘ять – власники.

  «Все більше власників рекламних конструкцій починають розуміти, що старі тіньові схеми вже не діють, та починають виконувати вимоги чинної влади очистити місто від незаконної реклами. З початку липня оператори демонтували біля 140 носіїв, заощадивши свої кошти та ресурси міста. Сподіваємося, це позитивне для Києва явище набуде масового характеру», – зазначила директор КП «Київреклама» Наталія Гончарова.

  Вона додала, що підприємство нарешті прибрало призматрон, що більше десяти років стояв на вул. Еспланадній, 20 у Печерському районі. Власникам був виданий дозвіл на його розміщення у 2004 р. Після закінчення терміну дії документу вони намагалися його пролонгувати, але отримали відмову. Конструкція площею 36 кв. м не має права знаходитись у першій форматній зоні, де дозволяються розміри до 2,16 квадратів. Незабаром у центрі Києва будуть демонтовані й інші носії, які не відповідають Концепції розвитку зовнішньої реклами в місті.

  до
  3 4

  Демонтаж призматрону на вул. Еспланадній.

  Рубрики: Новини