• Вивіска

  Як зрозуміти, що конструкція є вивіскою (інформаційною вивіскою).

  Умова 1. Визначення вивіски.
  Вивіска (інформаційна вивіска) – мала архітектурна форма, конструктивний елемент на будинку, будівлі або споруді з інформацією про зареєстроване найменування особи, знаки для товарів і послуг, що належать цій особі або яка має право його використання, вид її діяльності (якщо це не випливає із зареєстрованого найменування особи), час роботи, яка розміщена на зовнішній поверхні фасаду будинку, будівлі або споруди не вище першого поверху, де знаходиться власне чи надане у користування особі приміщення, біля входу у таке приміщення, який не є рекламою. Порядок розміщення вивісок (стор. 3).
  Умова 2. Площа вивіски.
  Площа поверхні вивіски не повинна перевищувати 3 кв. метри. Якщо у будівлі знаходяться кілька власників (орендарів) приміщень, зовнішній вхід для яких є спільним, то їх вивіски на фасаді повинні розташовуватись на невеликих табличках однакового розміру (площею до 0,3 кв. м). У межах Зони обмеженого використання вивісок (стор. 14) у місті Києві площа не може перевищувати 0,5 кв. м.
  Умова 3. Вимоги до вивісок.
  Вивіска має відповідати вимогам, зазначеним в Порядку розміщення вивісок в м. Києві, а саме: вимогам до розміщення, до розмірів вивісок, до матеріалів, техніки та стилістики вивісок, до вигляду вивіски, до освітлення вивісок, до інформаційних вимог. Порядок розміщення вивісок (стор. 5)
  Умова 4. Документи, які необхідно подати до Дозвільного центру.
  Подання заяви у відповідності до Порядку розміщення вивісок в м. Києві. Порядок розміщення вивісок (стор. 8).

   

  Приклад вивіски:
  notarius1
  notarius2
  notarius3