• Увага! Інформація про заплановані демонтажі з‘явилася у вільному доступі

    Власники рекламного інвентарю, що потрапив до «чорного» списку, можуть самі його демонтувати, заощадивши свої гроші та ресурс міста.

    Важлива новина, на яку давно чекали представники галузі, що справедливо бажають отримувати інформацію про заплановані демонтажі. Тепер, вперше після того, як комунальне підприємство було підпорядковано департаменту містобудування та архітектури КМДА, вона доступна. Щоб дізнатися, чи не потрапила ваша конструкція в «чорний» список, потрібно зайти на сайт департаменту у розділ «Нормативно-правова база». Там шукаємо останній рядок і за посиланням переходимо на Google Drive.

    Туди 30-го липня були завантажені накази про демонтаж, видані з початку року. А 5-го серпня був оприлюднений новий наказ №157 від 04.08.2015 р., згідно з яким планується прибрати більше 100 конструкцій. Власники рекламного інвентарю, що потрапив до плану, можуть самі його демонтувати, заощадивши свої гроші та ресурс міста.

    Шановні підприємці, ми закликаємо вас оформити дозволи на свої конструкції. А не відсиджуватись від демонтажу до демонтажу, встановлюючи нелегальні засоби на колишні місця. Зрозумійте, ніхто не буде заплющувати очі на порушення. Місто змінило підходи до рекламної галузі, це очевидно.

    Рубрики: Новини