• У Подільському районі виявлено 132 порушення чинного законодавства операторами зовнішньої реклами

    Фахівці КП «Київреклама» спільно з представниками рекламної галузі минулого тижня, з 8 до 12 червня, обстежили Подільський район столиці. Виявлено 661 наземну окремо розташовану конструкцію, зокрема 45 самовільно встановлених без дозвільної документації, 13 таких, що не відповідають Концепції розвитку реклами в м. Києві. У 74 випадках оператори перевищили розмір заявлених площин.

    «Зробити місто комфортним, щоб у ньому можна було насолоджуватись красою фасадів історичних будівель, краєвидами дніпровських схилів – одне з пріоритетних завдань столичної влади на чолі з Віталієм Кличком. Фахівці нашого підприємства добре розуміють, що для цього треба робити. Для забезпечення прозорості наших дій ми залучаємо до обстежень районів представників рекламної галузі», – підкреслила в.о. директора КП «Київреклама» Наталія Гончарова.

    Спільні обстеження вулиць на предмет дотримання операторами законодавчих норм при розміщенні носіїв зовнішньої реклами проводяться з 19 травня. Вже проінспектовані наземні окремо розташовані конструкції в Печерському, Святошинському, Солом’янському, Дніпровському, Голосіївському, Подільському та Оболонському районах Києва. Зараз робота ведеться в Шевченківському, Дарницькому та Деснянському районах. Після завершення перевірок підприємство надасть інформацію, скільки саме нелегальних рекламних засобів кожного типу налічується в Києві.

    Рубрики: Новини