• У червні у столиці виявили 1458 випадків порушень рекламного законодавства

  Протягом місяця фахівці КП «Київреклама» спільно з представниками рекламної галузі проводили обстеження всіх районів Києва на предмет наявності порушень при розміщенні брендмауерів, наземних і дахових конструкцій.

  Усього виявили 7166 носіїв даних типів і зафіксували 1458 випадків порушень чинного законодавства. Найпоширеніше зловживання – відсутність дозволу, на другому місці – перевищення заявлених площ конструкцій, на третьому – невідповідність об’єктів Концепції розвитку зовнішньої реклами в Києві.

  Отримана інформація вже передана в профільний департамент КМДА для подальших дій із усунення недоліків.

  «Законослухняні оператори підтримують ініціативу міської влади на чолі з Віталієм Кличком щодо наведення порядку в рекламній галузі. Спільними зусиллями ми швидше досягнемо бажаного результату», – зазначила в.о. директора КП «Київреклама» Наталія Гончарова.

  Найбільше рекламних засобів у Голосіївському районі – 1456, але при цьому він не є рекордсменом за кількістю порушень. У даній номінації пальма першості належить Печерському району, де зафіксовано 384 недоліки за наявності 217 носіїв.

  Така статистика пояснюється тим, що в центрі міста, відповідно до Концепції розвитку зовнішньої реклами, діють більш жорсткі вимоги до конструкцій, ніж в інших форматних зонах. Тобто один і той же об’єкт на Печерську може погіршити статистику відразу за кількома показниками.

  Рубрики: Новини