• Про нас

  КП «Київреклама» – комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), яке підпорядковується Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації.

  Предметом діяльності підприємства є:

  1. Координація заходів щодо впорядкування рекламної діяльності в галузі реклами та впровадження системного підходу до формування високоякісного зовнішнього дизайну м. Києва.

  2. Укладання договорів з розповсюджувачами зовнішньої реклами на право тимчасового користування місцем (-ями) для розміщення засобу (-ів) зовнішньої реклами, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Києва, його районів або повноваження щодо розпорядження якими здійснюють органи місцевого самоврядування.

  3. Подання у визначеному чинним законодавством порядку спеціально уповноваженому органу виконавчої влади в сфері захисту прав споживачів інформації, матеріалів про порушення порядку розповсюдження та розміщення реклами.

  4. Укладання з замовниками (уповноваженими особами) договорів на право тимчасового розміщення реклами на транспорті комунальної власності м.Києва, розповсюдження, монтаж (демонтаж) реклами на транспорті комунальної власності м.Києва.

  5. Обстеження та облік зовнішньої реклами, реклами на
  транспорті комунальної власності територіальної громади м. Києва, його районів або повноваження щодо яких здійснюють органи місцевого самоврядування та надання відповідної інформації робочому органу.

  6. Збір коштів за право тимчасового розміщення зовнішньої реклами на місцях, що перебувають в комунальній власності територіальної громади м.Києва, його районів або повноваження щодо яких здійснюють органи місцевого самоврядування.

  7. Збір коштів за право тимчасового розміщення реклами на транспорті комунальної власності територіальної громади м. Києва, його районів або повноваження щодо яких здійснюють органи місцевого самоврядування.

  8. Організація монтажу (демонтажу) або здійснення власними силами та засобами монтажу (демонтажу) самовільно встановлених рекламних засобів в порядку, визначеному чинним законодавством.