• Незаконні банери з будівлі Київського планетарію були зняті за допомогою поліції

  19 січня бригада КП «Київреклама» в черговий раз зняла незаконні банери з фасаду будівлі Київського планетарію (вул. Велика Васильківська, 57/3), незважаючи на опір з боку власника, який стверджував, що наші дії є протиправними. Демонтажу перешкоджали бійці найнятої охоронної фірми «Шериф», втихомирити яких не змогли чотири наряди поліції. І тільки викликана на місце подій спецрота ГУ поліції м. Києва та представники Печерського управління поліції ГУ Національної поліції в м. Києві на чолі з начальником відділу поліції Олексієм Панасюком та його помічником Олександром Басихіним забезпечили проведення робіт. Також на місці подій перебували слідчо-оперативні групи та дільничні інспектори.

  Власник носіїв минулого тижня отримав від Департаменту містобудування та архітектури КМДА вимогу прибрати їх самостійно. Вона не була виконана, після чого банери потрапили до наказу про демонтаж. Варто відзначити, що КП «Київреклама» 23 грудня вже знімало конструкції з будівлі Планетарію, однак через кілька днів на їх місці з’явилися нові.

  Підхід міста до розміщення зовнішньої реклами змінився. Ми чітко йдемо до цивілізованого формату роботи галузі. Київ стане комфортним.

  pldo

  pl_af

  Вул. Велика Васильківська, 57/3. До та після демонтажу банерів.

  Рубрики: Новини