• Наталія Гончарова: «Суспільство змінюється. Змінюється в кращу сторону швидко і не зворотно!»

  Наталія Гончарова

  У суботу, 18 липня, активісти громадського руху «Чистий стовп» прибирали незаконну рекламу на Подолі. Озброївшись інструментами, небайдужі городяни добровільно виконували важливу для міста роботу – знімали з фасадів, стовпів і дерев таблички, банери та металеві кронштейни.

  Захід відвідала директор КП «Київреклама» Наталія Гончарова. У своєму зверненні вона відзначила важливість місії, яку взяв на себе «Чистий стовп».

  “Суспільство змінюється. Змінюється в кращу сторону швидко і не зворотно! Я в це вірю, в це неможливо не вірити, тим більше, коли зустрічаєш таких людей. Вони небайдужі до речей, далеких від матеріальної винагороди, і дивляться в перспективу глобальніше, за рамками своєї персональної вигоди. Вони встають вранці у вихідний і, замість пляжу в спекотний літній день, просто рятують наше місто. Інструменти примітивні, але бажання величезне і порив щирий – їх не зупинити. Ризик бути затриманими правоохоронними органами, розлюченим власником – це не перешкода!

  Мені пощастило познайомитися з такими людьми. Ми поговорили про місто, про те, як його простором некультурно і зневажливо користуються підприємці, завішуючи дерева, стовпи освітлення, паркани, фасади будинків моторошними табличками та оголошеннями, кронштейнами і банерами.

  Звичайно, у хлопців сила-силенна роботи. Адже, по суті, вони черпають воду з океану. Але хто, як не вони і коли, якщо не зараз? Насправді, це допомога департаменту благоустрою та КП «Київреклама». Адже саме ці інстанції моніторять і демонтують незаконні носії такого формату. Все ж таки у «Чистого стовпа» місія складніше, оскільки вони виходять в місто без необхідної для демонтажів супровідної документації, а значить, ризикують, оскільки такі дії можуть розцінюватися як порушення громадського порядку. Але таких цілеспрямованих і благородних людей ніщо не зупинить!

  Я зі свого боку готова надати всіляку підтримку в їх нелегкій роботі. Адже у нашого підприємства, як і у цих хлопців, мета одна – комфортний чисте місто. Співпраця тут неминуча!

  Думаю, що наступного разу ми узгодимо спільний виїзд на один з історичних маршрутів міста і “відкриємо обличчя” загублених пам’яток архітектури, площ та скверів. У нас багато роботи! Такі команди – майбутнє нашого міста! Приєднуйтесь! “, – наголосила Наталія Гончарова.

  Рубрики: Новини