• Міська влада шукає законні підстави для демонтажу реклами з будівлі ст. метро «Вокзальна»

  Київська міська влада шукає законні підстави для демонтажу дахової конструкції – реклами інтернет-магазину «ROZETKA», яка була розміщена на будівлі ст. метрополітену «Вокзальна», що є пам‘яткою архітектури місцевого значення.

  Цю конструкцію встановлено згідно погодження № ТР-00813-14, виданого на підставі наказу (№ 55 від 11.02.2014 р.) Департаменту суспільних комунікацій КМДА, який у той час опікувався питаннями зовнішньої реклами у столиці.

  При цьому балансоутримувачем будівлі – КП «Київський метрополітен» – було зроблене застереження розповсюджувачу про необхідність отримання позитивного висновку ДП «ПІ Укрметротунельпроект» у частині візуального сприйняття пасажирами емблеми метрополітену та погодження Управління культурної спадщини КМДА.

  В «Укрметротунельпроекті» не виникло заперечень щодо конструктивного рішення, яке застосовується у проекті. А замість столичного Управління культурної спадщини документ було погоджено у Департаменті культурних цінностей Міністерства Культури України.

  «Нажаль, цю конструкцію встановлено згідно погодження, виданого два роки тому. Ми перевіримо ці документи. Перші питання щодо їх “бездоганності” вже є», – наголосила директор КП «Київреклама» Наталія Гончарова.

  Вже зараз можна констатувати, що загальна площа встановленої рекламної конструкції перевищує проектні 20,4 кв. м. Крім того, порушена умова візуального сприйняття пасажирами емблеми метрополітену та не отримане погодження Департаменту культури КМДА.

  Згідно п.8.1. розділу ІІІ Порядку розміщення реклами в м. Києві є підстави для скасування документації до закінчення строку дії. А саме: звернення рекламодавця, розповсюджувача чи органу, з яким узгоджується документ, із заявою про скасування або ж встановлення факту надання в заяві та документах, що додаються до неї, недостовірної інформації.

  Наразі профільні департаменти КМДА та комунальні підприємства працюють над тим, щоб унеможливити розміщення існуючої рекламної конструкції на будівлі ст. метро «Вокзальна» та уникнути подібних випадків на майбутнє.

  Про результати роботи буде повідомлено пізніше.

  vokzal_650x410

  Рубрики: Новини