• Минулого тижня з вулиць прибрано 24 незаконних носія

    Минулого тижня бригади комунального підприємства «Київреклама» очищували від незаконних рекламних конструкцій майже всі райони столиці.  Було прибрано 24 носія, з яких 15 – щити площею до 72 кв. м, а решта – об’ємно-просторові тумби та лайтпостери.

    Як зазначила директор «Київреклами» Наталія Гончарова, останнім часом власники конструкцій припинили масову практику їх повторного самовільного встановлення після демонтажу.

    «Раніше повторна поява демонтованих носіїв була тенденцією, але ми її зламали. Підприємці зрозуміли, що столична влада більше не закриватиме очі на порушення. Київський міський голова Віталій Кличко поставив чітку задачу –очистити Київ від незаконних носіїв. Ми її виконуємо та ведемо з бізнесом конструктивний діалог», – підкреслила вона.

    За даними Наталії Гончарової, в результаті цього діалогу приведено у відповідність дозвільну документацію до фактичної площі 89 рекламних конструкцій, що забезпечить щорічно додаткових надходжень до міського бюджету на суму 1,4 млн. грн. Також за вказаний період шляхом легалізації виведено з тіні 111 носіїв, а це додатково 1,7 млн. грн. до столичної скарбниці на рік. Сумарне збільшення надходжень – 3,1 млн. грн.

    Рубрики: Новини