• КП «Київреклама» закликає підприємців спільними зусиллями подолати корупцію

  В. о. директора комунального підприємства «Київреклама» Наталія Гончарова звернулась до громадськості та представників рекламної галузі.

  «У КП «Київреклама» є певні функції: ми займаємося моніторингом рекламних засобів на території Києва, укладанням договорів на їхнє розміщення, а також демонтуємо незаконні конструкції на підставі наказів Департаменту містобудування та архітектури КМДА і забезпечуємо збір коштів до столичного бюджету. Нині ми розширюємо свій потенціал для того, щоб брати активну участь у розвитку галузі зовнішньої реклами. Комунальне підприємство готове до діалогу з бізнесом та підвищення ефективності роботи міських інстанцій, які обслуговують операторів. Один із наших пріоритетів – досягнення повної прозорості у взаємодії з підприємцями», – сказала Наталія Гончарова.

  За її словами, перші кроки вже зроблено. Фахівці підприємства разом із представниками рекламних компаній протягом місяця проводили спільні обстеження усіх районів столиці на предмет наявності незаконних носіїв реклами. Виявлено 690 конструкцій, розміщених без дозвільних документів. Інформація про порушення вже передана до Департаменту містобудування та архітектури для подальших дій щодо включення в наказ про демонтаж.

  «Впевнена, що місто стане комфортним – це політична воля місцевої влади на чолі з мером Віталієм Кличком. Для досягнення бажаного результату необхідне сприяння з боку власників рекламних площ і громади. Ми готові підтримувати ініціативи, які нам пропонують. Так процедура оформлення рекламних засобів була і поки залишається складною. Але це не виправдання для операторів, які продовжують ділитися доходами з нечистими на руку чиновниками і грабувати столичний бюджет, використовуючи тіньові схеми. Окремі підприємці, конструкції яких потрапляють в накази про демонтаж, сприймають це, як спонукання до участі у злочинних змовах, та намагаються вирішити питання за допомогою хабара. Від імені підприємства заявляю, що ведеться планомірна робота з приведення галузі до цивілізованого стану», – наголосила в. о. директора КП «Київреклама».

  Вона акцентувала увагу на тому, що «Київреклама» не має жодного стосунку до корупції. Підприємство готове на рішучі й принципові кроки в боротьбі з цим ганебним явищем.

  «Викорінити корупцію можна тільки спільними зусиллями. Якщо ви подали документи на оформлення вивіски чи рекламної конструкції і у вас вимагають гроші, будьте принципові – не йдіть на незаконні угоди. Будь ласка, повідомляйте нам про факти хабарництва», – зауважила Наталія Гончарова.

   

  Рубрики: Новини