• «КП «Київреклама» систематично стикається із агресивним спротивом при демонтажі незаконної реклами» Про це сказала виконуюча обов’язки директора КП «Київреклама» Олена Шмагалова.

  Вона повідомила, що за серпень в місті Києві було демонтовано 564 рекламні конструкції, проте, кожного місяця бригади комунального підприємства стикаються з агресією з боку осіб, які стають на захист того чи іншого незаконного носія.
  «Кожного тижня силами КП «Київреклама» демонтується в середньому біля 100 рекламних конструкцій різних типів. Проте, ми систематично стикаємося із агресивним спротивом власників незаконних рекламних носіїв. Яскравим останнім прикладом стало протистояння, інакше й не назвеш, бригади КП «Київреклама» із невідомими особами у камуфляжному одязі, які блокували демонтаж незаконної конструкції на вулиці Богатирській, 26-А», – зауважила виконуюча обов’язки директора КП «Київреклама» Олена Шмагалова.

  Вона повідомила, що 6 вересня о 12:00 бригада комунального підприємства розпочала демонтаж рекламного щита площею 36 кв. м по вулиці Богатирській 26-А, однак невідомі особи заблокували доступ до рекламного засобу, а особи в цивільному, які стверджували, що є власниками незаконно розміщеного щиту, почали перешкоджати працівникам КП «Київреклама» здійснювати їх безпосередні обов‘язки та погрожувати.
  На місце подій було викликано три наряди поліції, кожен з яких, вислухавши скарги власника та пояснення працівників «Київреклами», покинув місце події. Тільки о 17:00, коли прибула слідчо-оперативна група Оболонського району разом із начальником райвідділу Михайлом Ніконовим, щит був демонтований.

  «Законна процедура, що повинна передувати демонтажу носія, термін дії дозволу на розміщення якого закінчився 5.07.2016 р., була ретельно виконана. Департаментом містобудування та архітектури КМДА 12 серпня 2016 р. була направлена вимога власнику носія – ТОВ «Іппон». В ній зазначалось, що на підставі п. 17.2. Порядку розміщення реклами в м. Києві, рекламний щит розміщений з порушенням законодавства і підлягає демонтажу. Власнику було запропоновано до 19 серпня поточного року демонтувати рекламний засіб. Але пропозиція була проігнорована, після чого конструкція була включена Департаментом до наказу про демонтаж № 276 від 18.08.2016. Тобто власник заздалегідь був повідомлений, що порушує норми Закону, однак не тільки відмовився їх виконувати, а ще й перешкоджав діяльності комунального підприємства», – додала Олена Шмагалова.
  Вона також наголосила, що серед 564 демонтованих у серпні рекламних засобів, 180 були прибрані безпосередньо власниками. Проте, нажаль, статистика показує, що в основному власники конструкцій не виконують приписи.

  Довідково.
  На сайті КП «Київреклама» (http://db.kievreklama.kiev.ua/db/rz.dll) можна перевірити законність тієї чи іншої рекламної конструкції.
  Окрім того, кожен громадянин може долучитися до проекту «Я Інспектор» (https://www.kyivreclama.kyiv.ua/inspector/) і особисто контролювати та повідомляти про порушення щодо будь-якого рекламного носія.

  Рубрики: Новини