• КП «Київреклама» розпочало процедуру закупівлі послуг з демонтажу та транспортуванню мегабордів

  Минулого року КП «Київреклама» чотири рази намагалося залучити сторонні організації до демонтажу декількох сотень незаконних рекламних конструкцій, які підприємство не прибирає за відсутністю технічних можливостей. Але, нажаль, за результатами розкриття усіх пропозицій, що надійшли до КП, не вдалося визначити переможця – в деяких випадках було менше двох учасників, або ж претенденти не змогли підтвердити кваліфікаційні вимоги, які ставились «Київрекламою».

  Зараз ми вирішили ставити перед потенційними підрядниками менш об‘ємні завдання і розпочали у лютому  процедуру закупівлі послуг з демонтажу та транспортуванню трьох рекламних засобів, що стоять окремо з двома опорними стійками (код за ДКПП 016-2010: 74.90.20-00.00) – мегабордів.

  На даний час у столиці загалом налічується три носія даного формату (площею по 900 кв. м кожний), які не відповідають чинній Концепції розвитку зовнішньої реклами в Києві. Зазначимо, що один з них ще має дозвіл на розміщення, дійсний до липня цього року, та приносить місту понад 80 тис. грн. на місяць. Але навряд чи ця величезна конструкція, що виситься на березі Дніпра та спотворює дивовижні краєвиди, має право на подальше життя.

  Ми запрошуємо компанії, які мають відповідні ресурси та технічні можливості, допомогти нам демонтувати ці носії.

  Детальна інформація про закупівлі буде оприлюднена на нашому сайті найближчим часом.

  1

  Дніпровський р-н, праворуч за виїздом з Русанівської набережної на міст “Патона”.

  2

  Оболонський р-н, просп. Московський, (за з‘їздом з “Московського мосту” на пр. Героїв Сталінграду напроти опори освітлення 261 по пр. Московському).

  3

  Печерський р-н, Наддніпрянське шосе, між залізничним мостом та мостом “Патона” праворуч в напрямку Подолу.

  Рубрики: Повідомлення