• КП «Київреклама» домовилось з бізнесом про демонтаж незаконних щитів

    Столична влада почала конструктивний діалог з представниками рекламного ринку. Переговори вже приносять позитивні результати в роботі з очищення міста від незаконних носіїв. У ніч з суботи на неділю 17 травня ТОВ «ПРАЙМ ГРУП» демонтувало з фасаду будівлі Міжнародного готельно-офісного центру на вул. Червоноармійській, 9/2 чотирнадцять щитів-призматронів. Термін дії дозволів на ці носії минув, а подальше їхнє перебування на колишньому місці суперечить Концепції розміщення реклами в Києві.

    «Ми почали діалог з ринком. Оператори змушені погоджуватися з новим підходом міста до розміщення реклами і самі знімають незаконні носії. Думаю, що почин компанії «ПРАЙМ ГРУП» підтримають й інші учасники ринку», – підкреслила в.о. директора КП «Київреклама» Наталія Гончарова.

    Як повідомили в комунальному підприємстві, найближчим часом із цього ж будинку може демонтувати свої незаконні екрани, банери-панно та дахові конструкції компанія «Сітіус».

    «Ми інтенсивно працюємо, виконуючи доручення Київського міського голови Віталія Кличка. Буде зроблено все, щоб Київ став справжньою європейською столицею», – зазначила Наталія Гончарова.

    Рубрики: Новини