• «Київреклама» продовжує боротьбу з незаконно встановленими рекламними засобами

  КП «Київреклама» всіма силами та засобами продовжує боротьбу з самовільно встановленими рекламними конструкціями. Мова піде про великі банери та дахові конструкції, які недобросовісні рекламорозповсюджувачі розміщують на фасадах високоповерхових забудов.

  Як вже раніше повідомлялося, 10 листопада 2015 року КП «Київреклама» розкрило пропозиції, які учасники подали в рамках оголошеної процедури закупівлі послуг з демонтажу та транспортування рекламних засобів (код відповідно до ДКПП: 016-2010: 74.90.2).

  Станом на 13 листопада 2015 року відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 р. № 1197-VII (далі – Закон) подано для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу – протоколи розкриття.

  Акцентуємо увагу на тому, що 30 вересня 2015 р. набрали чинності зміни до Закону, якими Верховна Рада України спростила порядок участі підприємств та організацій, які планують взяти участь в тендерних процедурах. Наразі будь-якому підприємству, яке відповідає кваліфікаційним умовам, не складає великих труднощів сформувати свій пакет тендерної пропозиції та подати Замовнику. А тому на Замовника торгів покладено обов’язок більш уважніше та відповідальніше відноситись до суб’єктів підприємницької діяльності, які беруть участь у конкурсних процедурах.

  Відповідно до ст. 28 Закону на Замовника покладено право звернення до учасників за роз’ясненнями змісту їх пропозицій конкурсних торгів. Крім того, Законом встановлений загальний строк розгляду, оцінки та визначення переможця процедури закупівлі, що складає 20 робочих днів з дня розкриття пропозицій конкурсних торгів.

  Повідомляємо, що за результатами розгляду конкурсних пропозицій, що надійшли від суб’єктів підприємницької діяльності, КП «Київреклама» в найближчий час має намір здійснити виїздну перевірку учасників торгів з метою уточнення наявності відповідної техніки, що буде залучатися для демонтажу незаконних рекламних засобів, та матеріально-технічних ресурсів підприємств.

  Також, оскільки дані роботи пов’язані з небезпекою висотних робіт, на яких мають працювати висококваліфіковані працівники з відповідним рівнем підготовки, наше підприємство на сьогоднішній день з усією відповідальністю відноситься до процесу демонтажу великих банерів та дахових конструкцій.

  Інформуємо, що в разі акцепту (прийняття) пропозиції підприємства, яке буде визнано переможцем торгів відповідно до Закону, КП «Київреклама» буде відпрацьовано відповідний контракт, який унеможливить неналежне надання послуг з демонтажу підприємством-контрагентом та забезпечить швидке і якісне виконання послуг з демонтажу. Крім того співробітниками відділу з демонтажу КП «Київреклама» буде здійснюватись постійний жорсткий контроль за діяльністю переможця торгів в процесі виконання договору.

  Однією із істотних умов контракту, що не дасть можливості сумніватися в якості надання послуг, є відтермінування оплати тільки по фактично-демонтованим незаконним конструкціям.

   

  Рубрики: Статі