• «Київреклама» позначатиме незаконні рекламні конструкції яскравими стікерами

  Незаконні рекламні конструкції – не нова проблема для міста. Інспектори КП «Київреклама», які виявляють розміщені без дозволу рекламні носії, а також небайдужі представники громадськості (волонтери) будуть відразу позначати їх нелегітимний статус. Днями на 250 конструкціях (180 щитах і 70 лайт-постерах) у центрі Києва з’являться яскраві наклейки з написом «Незаконний рекламний засіб. Підлягає демонтажу. КМДА». Це означає, що реклама буде прибрана в міру технічних можливостей підприємства.

  незаконка2

  «За дорученням міського голови Віталія Кличка ми проводимо активну роботу з очищення столиці від незаконної реклами, яка спотворює зовнішній вигляд Києва. Також ми підтримуємо ініціативи громадських організацій і просимо повідомляти нам про помічені нелегітимні та неякісні конструкції, і ми невідкладно приймемо заходи щодо їхнього знесення», – говорить в. о. директора КП «Київреклама» Наталія Гончарова.

  Крім того, «Київреклама» просить рекламодавців підтримати ініціативу з очищення Києва від «візуального сміття» і не розміщувати рекламу на незаконних носіях, що підлягають демонтажу.

  незаконка

  Рубрики: Новини