• «Київреклама» підвищила якість демонтажних робіт

  У вівторок, 14 липня, фахівці КП «Київреклама» повністю очистили фасад будівлі на бульварі Лесі Українки, 2 від металевих конструкцій, на які кріпилися незаконні рекламні банери. Через обмежені технічні можливості КП змушене було проводити роботи у два етапи: спочатку демонтувався рекламний засіб, а через деякий час – його основа. Цим користувалися недобросовісні оператори, повертаючи рекламу на старі місця.

  «Тепер ми збільшили свої ресурси: взяли в оренду додаткову техніку і посилили бригади демонтажників, щоб мати можливість чітко дотримуватися закону та прискорити очищення столиці від реклами, розміщеної з порушеннями правових норм. Це є одним із пріоритетних завдань міського голови Віталія Кличка», – зазначила директор КП «Київреклама» Наталія Гончарова.

  фасад до

   

  Фасад будівлі до демонтажу рекламних носіїв.

  фасад после

   

  Фасад будівлі після демонтажу рекламних носіїв.

  Наступний об’єкт, який підприємство тримає на контролі, – Бессарабський ринок. На його фасаді після зняття банерів і вивісок ще залишилися металеві конструкції. Повернення реклами на цю будівлю неприпустимо і не передбачено паспортом фасаду. Оператори, які протягом багатьох років заробляли на ній гроші, мають змогу самостійно зняти основу своїх рекламних засобів.

  Згідно з Порядком розміщення реклами в м. Київ, демонтаж рекламних конструкцій передбачає зняття не тільки самої реклами, а й усіх елементів, за допомогою яких вона кріпиться до стіни, а також транспортування їх на склад для подальшого зберігання.

  Рубрики: Новини