• Кадрові зміни в КП «Київреклама»

  Екс-очільниця КП Наталія Гончарова отримала підвищення та була переведена на посаду начальника відділу реклами Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

  _goncharova Нове призначення підтверджує продовження позитивних змін у галузі зовнішньої реклами, про які неодноразово говорила та писала пані Гончарова: «Треба створити єдине Управління реклами у складі КМДА, яке матиме всю повноту повноважень для нормального регулювання ринку реклами. Це спростить умови для ведення бізнесу, зробить діяльність контролюючих органів на ринку реклами ефективнішою і стане кроком до знищення середовища для корупції, яке існувало в минулому».

  Виконання обов‘язків директора КП «Київреклама» покладено на Олександра Смирнова – першого заступника директора підприємства. Відповідне розпорядження підписано 26.04.2016 р. Київським міським головою Віталієм Кличком.

  Наведення ладу із рекламою є запитом громадськості, що вимагає зменшити рівень візуального шуму на вулицях та повернути Києву його історичне обличчя. Столична влада розуміє потреби городян і реагує послідовними кроками назустріч.

  25 квітня під час засідання Антикорупційної ради Віталій Кличко поставив кілька ключових завдань своєму заступнику Олексію Резнікову у рамках реформування галузі реклами: зробити місто більш комфортним, прибравши зайві конструкції, та створити для рекламного бізнесу прозорі і зрозумілі правила.

  Рубрики: Новини