• Фахівці КП «Київреклама» приступили до очищення столичних вулиць від великих нелегальних рекламних конструкцій

  У планах на найближчий місяць – прибрати 98 об’єктів, переважна більшість з яких щити площею від 18 до 72 кв. м кожен, а також рекламні тумби і лайтпостери. Крім того, значно розширилося поле діяльності КП. Якщо з квітня місяця співробітники підприємства працювали, в основному, у Печерському, Подільському та Шевченківському районах, то тепер вони прибирають носії в Голосіївському, Дарницькому, Деснянському, Дніпровському, Оболонському, Святошинському та Солом’янському районах.

  «Це логічне продовження дій по очищенню Києва від незаконної реклами, які були ініційовані чинною столичною владою на чолі з Віталієм Кличком. Спочатку ми обстежили всі райони міста і зафіксували порушення при розміщенні рекламних носіїв найбільш популярних форматів, а тепер приступили до їх усунення», – зазначила директор КП «Київреклама» Наталія Гончарова.

  Нагадаємо, що протягом місяця фахівці КП «Київреклама» спільно з представниками рекламної галузі проводили обстеження усіх районів Києва на предмет наявності порушень при розміщенні брендмауерів, наземних і дахових конструкцій.

  Всього було виявлено 7166 носіїв даних типів та зафіксовано 1461 порушення чинного законодавства. Найпоширеніше зловживання – відсутність дозволу, на другому місці – перевищення заявлених площ конструкцій, на третьому – невідповідність об’єктів Концепції розвитку зовнішньої реклами в Києві.

   

  Рубрики: Новини