• Депутат від “Самопомочі” розповсюдив недостовірну інформацію про діяльність “Київреклами”

  23 березня від імені депутата фракції “Самопоміч” у Київській міській раді було розповсюджено недостовірну інформацію щодо фінансової діяльності КП “Київреклама”. Вважаємо за необхідне прокоментувати депутатське звернення до київського міського голови депутата фракції «Самопоміч» Харчука С.В. щодо перерахування плати за користування місцями для розміщення рекламних засобів.
  На даний час є чинним Порядок розміщення реклами в місті Києві, затверджений рішенням Київської міської ради 22.09.2011 №37/6253 (далі – Порядок), згідно положень п. 1.3. якого КП «Київреклама» уповноважене виконувати функції з укладення договорів, нарахування та отримання плати за право тимчасового користування місцями (для розміщення РЗ), які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва, його районів або повноваження щодо розпорядження якими здійснюють органи місцевого самоврядування м. Києва, здійснювати контроль за надходженням плати за договорами.
  Згідно п. 15.3 розділу ІІ Порядку плата щомісячно нараховується КП «Київреклама» та перераховується розповсюджувачем реклами згідно з умовами договору на право тимчасового користування місцем виключно на відповідний поточний рахунок КП «Київреклама» і використовується в порядку, встановленому Київською міською радою чи уповноваженим нею органом.
  Згідно п. 6.3 розділу ІІІ Порядку плата за розміщення реклами на транспорті комунальної власності територіальної громади міста Києва щомісячно нараховується КП «Київреклама» та перераховується на поточний рахунок КП «Київреклама» і використовується в порядку, встановленому Київською міською радою чи уповноваженим нею органом.
  За цими договорами КП «Київреклама» є отримувачем такої плати як сторона договору.
  Іншого порядку зарахування плати на даний час не встановлено.
  З 01.03.2016 на виконання рішення Київської міської ради від 22.12.2015 №61/61 «Про бюджет міста Києва на 2016 рік» КП «Київренклама» 100% плати за користування місцями для розміщення рекламоносіїв за березень поточного року перераховує до цільового фонду спеціального фонду бюджету міста Києва.
  На розрахунковий рахунок КП «Київреклама» надійшло коштів за розміщення об’єктів зовнішньої реклами та реклами на транспорті за березень місяць у сумі: 7 358,4 тис.грн.(без ПДВ).
  З цих сум коштів для забезпечення своєї діяльності КП «Київреклама» не залишила.
  Станом на 23.03. 2016 до цільового фонду спеціального фонду за березень 2016 року перераховано 7 358,4 тис.грн., в т.ч. від розміщення реклами на транспорті 830,5 тис. грн.
  З усіх невирішених вище питань КП «Київреклама» зверталось до Департаменту фінансів, Юридичного управління, заступників голови Київської міської державної адміністрації, постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, однак роз’яснень з порушених питань на даний час не отримано.

  Рубрики: Новини