• Чому затримується закупівля спецтехніки для демонтажу незаконної реклами?

  23 червня 2016 року на засіданні Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель буде розглядатися скарга ТОВ «Техкомплект» стосовно нібито некоректних дій КП «Київреклама» в процесі розгляду та оцінки конкурсної пропозиції цього товариства при закупівлі автогідропідйомника.

  За результатами проведених відкритих торгів на закупівлю спецтехніки для потреб відділу з демонтажу наше підприємство прийняло пропозицію учасника, який в повній мірі відповідав заявленим критеріям.

  Слід зауважити, що вимоги до технічних характеристик автопідйомника були заявлені КП «Київреклама» з урахуванням специфіки роботи спецтехніки в умовах мегаполісу. Зокрема в умовах скупчення людей, великої кількості інженерних мереж, припаркованих автомобілів. Також передбачалася необхідність демонтажу конструктивно складних рекламних засобів.

  Ці вимоги є найбільш прийнятними та найбільш зручними в роботі КП «Київреклама» з метою оперативного демонтажу незаконно розміщених рекламних носіїв відповідно до завдань, поставлених керівництвом Київської міської державної адміністрації у відповідності до чинних нормативно-правових актів.

  З метою проведення якісної оцінки пропозицій всіх учасників, КП «Київреклама» фізично здійснило огляд усієї техніки. Виявилося, що чотири учасника надали пропозиції, що не відповідають технічним вимогам нашого підприємства та один учасник не надав повного пакету документів встановленого вимогами Закону України «Про здійснення державних закупівель».

  Отже, до офіційної оцінки пропозицій було допущено всього три з восьми учасників.

  Проте, один з чотирьох учасників, який не був допущений до оцінки, оскільки не відповідав технічним вимогам, оскаржив процедуру відкритих торгів в АМКУ.

  Даним учасником є ТОВ «Техкомплект», яким на протязі усього етапу розгляду конкурсних документів здійснювались заходи стосовно спотворення результатів торгів та введення в оману КП «Київреклама» з метою продажу застарілої техніки 2013 року виробництва, що не відповідає вимогам стосовно кута повороту корзини автопідйомника.

  Нібито ТОВ «Техкомплект» створювало власні технічні характеристики, які в подальшому підлягали зміні – без погодження з Замовником (КП «Київреклама»), що є недопустимим в розумінні ЗУ «Про здійснення державних закупівель». Крім того, пропозиція даного учасника була відхилена після фізичного огляду техніки.

  Головний акцент полягає в тому, що ТОВ «Техкомлект» своїми провокаційними діями намагається всіляким чином затягнути процес закупівлі спецтехніки для потреб КП «Київреклама». Тим самим демонтаж нелегальних рекламних засобів у місті Києві саботується, що є вигідним для зухвалих розповсюджувачів зовнішньої реклами, мета яких – отримання незаконного прибутку у своїй діяльності.

  Рубрики: Повідомлення