• Альтернатива сьогоденню. Екскурс Європою. Частина 3 – Лондон

  Нещодавно комунальним підприємством «Київреклама» було започатковано пілотний проект по впорядкуванню фасадних конструкцій на вулиці Петра Сагайдачного, який наразі набирає обертів.
  Але, перш, ніж щось кардинально змінювати у Києві, вважаємо за доцільне вивчити досвід інших міст, де проблема хаотичного розміщення реклами вже подолана.
  Цього разу запрошуємо вас до Лондону – всесвітньо відомого політичного, економічного та культурного центру. Зазначимо, що столиця Туманного Альбіону – взірець лояльності до зовнішньої реклами, що і пояснює її різноманітність та незвичайність. Водночас рекламні носії зовсім не порушують гармонію міського середовища.
  Почнемо з вивісок і кронштейнів. Деякі з них виглядають так, наче їх виготовили кілька століть тому, і створюють особливий затишок на лондонських вулицях.

  3

  4

  5

  1_

  2
  Власники лондонських пабів доповнюють вивіски живими квітами. Такі фасади милують око, чи не так?

  7

  6

  Є зразки сучасних вивісок, і вони не спотворюють фасади будівель.

  9

  10

  8

  Або оформлення найстарішого в Лондоні магазину іграшок – виглядає надзвичайно радісно, але не виділяється кричуще серед інших.

  11

  Окрему увагу варто приділити вітринам двох найвідоміших лондонських торговельних центрів Harrods і Selfridges & Co. В залежності від сезонної колекції або, наприклад, свята, вітрини змінюють вигляд. Їх привабливість не дає відвести погляд.

  12

  13

  Звісно у цьому славетному місті є великоформатна реклама. Родзинкою відомої площі Piccadilly стала будівля, на фасаді якої розміщено багато сучасних світлових екранів.

  14

  Одним з головних носіїв реклами у Лондоні є транспорт. Дивіться, як охайно та яскраво виглядають знамениті двоповерхові автобуси.

  16

  15

  Британські кеби також виступають оригінальним рекламоносієм, що оптимально відповідає динамічному і унікальному просуванню брендів.

  17

  У 2010 році лондонська мерія втілила у життя проект створення велосипедної інфраструктури, спонсором якого став відомий англійський банк Barclays. В місті з’явилася мережа автоматів з прокату велосипедів Barclays Cycle Hire. Це найбільший в історії проект корпоративного брендінгу.
  18

  Як бачимо, реклама в британській столиці є, і її досить багато. Інша справа, що вона природно доповнює міський простір. До того ж Лондон широко використовує інноваційні способи просування товарів та послуг, про які ми розповімо окремо.

  Рубрики: Статі