• День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність країни

    29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. Дата приурочена до дня найбільших втрат української армії на Донбасі — дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року. Трагічні події під Іловайськом розгорталися на сході України, саме на полях дозріваючих соняхів. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя за свободу і незалежність України. Саме тому сонях є символом цього пам’ятного дня.

    29 серпня українці згадують не лише тих, хто загинув в Іловайській трагедії, а й десятки тисяч полеглих захисників і захисниць України у сучасній російсько-українській війні від 2014 року. Безперечно, це не єдиний день у році, коли згадуються полеглі та віддається їм шана. Однак це нагода для всього суспільства разом зробити усе можливе, аби пам’ять про героїв була збережена та зміцнена на багато поколінь вперед.

    Попри втрату героїв у цій війні Україна отримала й історичну перемогу – згуртовану націю, готову боротися за волю і свободу. Україна може спертись на широку підтримку громадян, бо на захист незалежності держави стали мешканці всіх регіонів нашої країни.

    Рубрики: Новини