• День Героїв Небесної Сотні

  Сьогодні ми віддаємо шану та вклоняємося тим, хто є символами невідступної боротьби за волю, справедливість та гідність. День Героїв Небесної Сотні – це не лише день пам’яті про їхню жертву, але й увічнення їхньої мужності, відваги та вірності ідеалам.

   

  У ті дні випробувань 2014 року кожен камінь Майдану нагадував про горду історію боротьби за свободу. Там, серед сотень і тисяч, були ті, хто став живим щитом свободи, готовими пожертвувати всім заради кращого майбутнього для своєї країни.

   

  Сьогодні, ми вшановуємо не тільки їхній подвиг, але й їхню відданість ідеалам гідності та свободи. Цей день – це визнання того, що український дух, непохитний та стійкий, завжди буде підтримувати прагнення до правди та правосуддя, навіть у найтемніші часи.

   

  Хай кожна краплина крові, пролита на Майдані, стане символом нашої незламної боротьби з агресором  сьогодні. Нехай пам’ять про Героїв Небесної Сотні буде нашим світлом, яке освітлює шлях до майбутнього, де правда, свобода та гідність завжди будуть перемагати.

   

  Вдячні за Свободу!

  Рубрики: Новини